Špičková zvuková technologie

Ozvučení

OMNI SOUND

Vyladěno pro maximální zážitek návštěvníků

 • Špičková zvuková technologie OmniExperienceTM
 • Lepší zvuk a pohodlí
 • Oceněný design

Spottune byl vyvinut s jedinečnou technologií OmniExperience™️, která poskytuje vynikající kvalitu zvuku. Všesměrová funkce umožňuje reproduktoru poskytovat vyvážené zvukové frekvence po celé místnosti, což poskytuje konzistentní zvuk i při nízké hlasitosti. Díky této technologii může každý získat stejně příjemný zvukový zážitek bez ohledu na polohu v místnosti. Kromě vynikajícího zvuku se Spottune vyznačuje oceněným minimalistickým designem.

speaker
Stabilita Stabilita

Stabilita

 • Bezdrátový vysílací systém
 • Cloudová platforma centrálního ovládání
 • Reproduktory nastavitelné individuálně
 • V různých oblastech může hrát různá hudba

Bezdrátový vysílací systém Spottune zaručuje všesměrovou stabilní kvalitu zvuku bez rušení i při nízké hlasitosti. Centralizovaná cloudová řídicí platforma umožňuje úplný přehled a snadnou správu celého systému. To umožňuje uživatelům centrálně ovládat několik zařízení a poskytovat tak konzistentní zážitek na všech místech.

Pohodlí

 • Snadná instalace a přemístění
 • Flexibilní streamovací box
 • Vestavěné, all-in-one řešení

Protože jsou reproduktory kompatibilní s tří okruhovými lištami osvětlovacích systémů jako např. systém GLOBAL od Nordic Aluminium je jejich instalace a přemístění velmi snadné a zabere méně než 2 minuty. Flexibilní streamovací box umožňuje snadné přizpůsobení jakémukoli uspořádání nebo prostředí prostoru a snadné ovládání různých oblastí v ozvučením prostoru. Díky inteligentním vestavěným funkcím je reproduktor praktickým řešením typu vše v jednom.

speaker
Spottune Cloud
 • Analyzujte vliv hudby na prodej
 • Nastavte seznamy skladeb a plány
 • Ovládejte zvuk a hlasitost na každém místě

Spottune Cloud

 • Jednotný zvukový zážitek napříč weby
 • Plná kontrola nad každým obchodem, zónou, reproduktorem a přehrávanou hudbou
 • Jeden vstupní bod pro správu zkušeností zákazníků a zaměstnanců

Spottune nabízí podnikovou cloudovou službu, odkud lze online synchronizovat a ovládat seznam skladeb, hlasitost a zvuk. Cloudová služba Spottune je snadné řešení, které vám umožní mít plnou kontrolu nad všemi vašimi místy z vašeho ústředí. Se službou Enterprise Cloud Service můžete spravovat a synchronizovat každé ze svých obchodních míst napříč zeměmi z jedné centralizované platformy. Umožňuje úplnou flexibilitu, použitelnost a škálovatelnost a zároveň vám poskytuje plnou kontrolu pomocí několika kliknutí.

 • Spravujte jednotlivé zvukové zóny nebo je hromadně upravujte
 • Spravujte hudební vstup na různých místech ze svého ústředí
 • Podnikové řešení pro hudbu, propagaci a oznámení

Cloud slouží jako volitelný nástroj pro správu poskytující komplexní přehled o reproduktorech ze všech provozoven. Manažeři mají plnou kontrolu a mohou monitorovat zvukový zážitek ve více zónách a obchodech, aby zajistili, že návštěvníci získají konzistentní zážitek za všech okolností po celém světě.

designové ocenění

Designová ocenění

Akustický design našeho reproduktoru Omni je speciálně vyroben pro maloobchodní prodejny a oblasti, kde se lidé hodně pohybují. Jednoduchý, čistý válcový tvar je navržený tak, aby designově zapadl do jakékoli stávající světelné instalace. Jedinečný design poskytuje vynikající zvukový zážitek, který je synchronizovaný a čistý po celé místnosti.

360° ozvučení

Charakteristický všesměrový akustický design poskytuje bezproblémové zvukové pokrytí po celé místnosti namísto soustředění na jednu oblast. Navrženo tak, aby zaručovalo vysoce kvalitní zvuk zaplňující místnost s menším počtem reproduktorů.

Jedinečný akustický design

Akustický otvor je pečlivě zaoblený a vyhlazený tak, aby bylo zajištěno, že se vysokofrekvenční zvuk rovnoměrně rozptýlí a je křišťálově čistý. Poměry mezi velikostí měniče a uzavřenou hlasitostí jsou vyvážené a díky pevné 6-ti nohé konstrukci bezdrátový reproduktor produkuje nízkofrekvenční tóny při vysoké hlasitosti bez jakéhokoli zkreslení nebo trhavého zvuku.

Kvalitnější zvuk s menším počtem reproduktorů Patentovaný design poskytuje rozšířený a rovnoměrně distribuovaný zvuk, akustické vlastnosti umožňují reproduktoru pokrýt více čtverečních metrů. Výsledkem je pohlcující zvuková scéna a uklidňující zvukový zážitek pro zákazníky.

designové ocenění
designové ocenění
designové ocenění

SPlug & Play - Rychlá a flexibilní instalace

Spottune Omni je kompatibilní s tří okruhovými lištami osvětlovacích systémů jako např. systém GLOBAL od Nordic Aluminium. Montáže je bez použití jakéhokoli nářadí, napájení je zajištěno ze tří okruhové lišty.

Vzhledem k tomu, že reproduktor vyhovuje stávající infrastruktuře, jeho použití šetří značné náklady na instalaci a nevyžaduje dlouhé a objemné kabely. Po zapnutí se reproduktory automaticky spárují s hudebním vysílačem a během několika minut jsou připraveny k přehrávání. Omni nabízí vysokou úroveň flexibility, pokud jde o snadné přemístění, což z něj činí trvalý produkt pro vaše podnikání.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.