Řešení

Řešení

Zpracováváme a hledáme individuální řešení pro každou aplikaci – od kanceláří, obchodních jednotek, výrobních hal a skladů až po venkovní prostory kolem budov.

Spolu s kvalitou a rychlostí dodávek je pro nás důležité také poradenství a projektové řízení.

Řešení

Obchodní jednotky

Světlo je v obchodě důležité. Kvalita světla je často vnímána pouze podvědomě, přitom světlo výrazně ovlivňuje chování a rozhodování nakupujících. Moderní řešení osvětlení prodejen je důležitý prvek pro atraktivní prezentaci zboží, světlo je důležitou součástí zážitku z nakupování.

LIVAL se svým portfoliem produktů je primárně určen k naplnění speciálních požadavků retailu.

Přejít do sekce
Řešení

Kancelář

Nové trendy v osvětlování kanceláří, ať už open-space kanceláří s jednotlivými pracovními stanicemi, meeting pointy apod nebo menších kancelářských prostorů, jsou v dnešní době zaměřeny na pohodu a kreativitu.

Osvětlení by mělo být snadno přizpůsobitelné individuálním potřebám, vysoká kvalita světla zajišťuje uvolněnou pracovní atmosféru.

Přejít do sekce
Řešení

Nouzové osvětlení

HYBRYD nabízí ucelenou řadu produktů nouzového osvětlení. Protipanikové osvětlení, osvětlení únikových cest, systémy centrálního řízení jako CBS Centrální baterie, centrální test a samostatné systémy jako autotest jsou optimálním řešením vaší bezpečnosti.

Vynikající rozpoznatelnost, optimální rozložení světla a spolehlivá elektronika zajistí bezpečné únikové trasy za všech okolností.

Přejít do sekce
Řešení

Průmysl

Kvalitní osvětlení je cestou, jak snížit náklady, zlepšit pracovní podmínky zaměstnanců a optimalizovat skladové a výrobní procesy v prostorách od výrobních hal, skladů až po kancelářská pracoviště a venkovní prostory kolem budov.

Lidé, kteří mají při práci optimální zrakové podmínky, jsou produktivnější a soustředěnější, pracují kvalitněji a s menším počtem chyb.

Přejít do sekce
Řešení

Nemocnice

Nabízíme řešení osvětlení pro kliniky, rehabilitační a pečovatelská zařízení i pro ordinace lékařů. Světlo umožňuje lékařům a ošetřujícímu personálu kvalitně pracovat a udržet koncentraci.

LUXIONA se svým výrobním závodem, který je držitelem systému managementu kvality pro zdravotnické prostředky ISO 13485 je lídrem na trhu řešení typu CLEAN ROOM – pro tzv. čisté prostory, tj. sterilní osvětlení v nemocničních prostorách jako operační sály, prostory v okolí operačních sálů, sterilizační sály apod., osvětlení ve farmaceutických závodech nebo chemických laboratořích.

Řešení

Školy

V rámci péče o zdraví a vývoj dětí nabízíme produkty přispívající k lepším podmínkám pro učení dětí, stimulující jejich rozvoj.

Dobré světlo zvyšuje u dětí rychlost čtení, koncentraci a soustředění.

Řešení

Venkovní osvětlení

Komplexní nabídka systémů pro venkovní osvětlení je připravená tak, aby zahrnovala nejnovější technologická a designová řešení.

Systémy jsou určeny pro použití v projektech osvětlení silnic, ulic, měst a parků.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.