Kariéra

Do naší opavské kanceláře hledáme kolegy na pozice Obchodní referent/ka – rozpočtář/ka a Obchodní zástupce, detaily viz níže.

Obchodní referent/ka – rozpočtář/ka

Pro naši opavskou kancelář hledáme obchodního referenta/ku na zpracovávání rozpočtů a nabídek, komunikace se zahraničními partnery.
Vhodné i pro absolventy, kompletní zaškolení v dané problematice.

Náplň práce:
Tvorba obchodních nabídek (rozpočty, marketingové podklady apod)
Kontakt s dodavateli a zákazníky na produktové úrovni, řešení požadavků klientů a administrativa spojená s péčí o klienty
Komunikace s architekty, investory, projektanty - ladění technických detailů
Obchodní servis

Nabízíme:
Práce na HPP
Zajímavou práci ve stabilní společnosti, v přátelském týmu lidí.
Odpovídající ohodnocení
Služební notebook, mobilní telefon
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Nástup dohodou
Místo pracoviště Opava

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření výhodou)
Praxe není podmínkou, vhodné i pro absolventy
Dobrá znalost angličtiny slovem i písmem – komunikace s dodavateli a zákazníky.
komunikativní znalost polského jazyka výhodou
Znalost programů MS Office (Excel)
Trpělivost, samostatnost, komunikativnost
ŘP sk. B.
Znalost světelné techniky výhodou

Obchodní zástupce

Pro naši opavskou kancelář hledáme obchodního zástupce – prodej osvětlovací techniky.

Aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v terénu, region celá ČR
Prezentace produktů a služeb zákazníkovi.
Tvorba obchodních nabídek
Kontakt s dodavateli a zákazníky na projektové a produktové úrovni, řešení požadavků klientů a administrativa spojená s péčí o klienty

Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti
Motivující finanční ohodnocení – fixní a bonusová složka
Služební notebook, mobilní telefon, služební automobil
Místo pracoviště celá ČR

Požadujeme:
komunikativní znalost anglického jazyka
ŘP sk. B.